اطلاعیه ها

* سال 98 شمسی مبارک باد *


  تلگرام اردبیل,کانال تلگرامی اردبیل,نیازمندیهای اردبیلتجارت الکترونیک اردبیل,کسب و کار اردبیل,مکان های اردبیلمراسم مذهبی اردبیل,جشن اردبیل,رویدادهای اردبیلگردشکری اردبیل,هواشناسی اردبیل,سوغات اردبیل,اردبیل نقشهسرگرمی اردبیل,چت روم اردبیل,مسابقه چالش اردبیل
 • با تلگرام اردبیل 24 از اتفاقات اطراف خود مطلع شوید

  با عضویت در کانال تلگرام اردبیل۲۴ به آدرس ardabil24_com@ ، هر آنچه که یکجا نیاز دارید، در قالب پیامک های خبری دریافت کنید. اخبار،سرگرمی، مسابقه، آموزش، چالش،گردشگری، نیازمندیها و همه و همه در کانال تلگرامی اردبیل۲۴. همچنین با ارسال سوژه و خبر، شهروند خبرنگار افتخاری ما باشید.

 • کسب و کار خود را در اردبیل 24 ثبت کن

  اردبیل ۲۴ با فراهم کردن بستری متفاوت برای معرفی خدمات و محصولات شما عزیزان در فضای تجارت الکترونیک اردبیل، این امکان را به شما خواهد داد تا به رونق کسب و کار خود کمکی کرده باشید و هم در فضای مجازی رو به رشد اردبیل سهمی داشته باشید پس همین حالا به خانواده اردبیل 24 بپیوندید .

 • با اردبیل 24 مراسمات خود را پرشور برگزار کن

  با ثبت رویداد ( مراسم مذهبی، جشن، مسابقه و ... ) در اردبیل ۲۴ ،میزبان تعداد زیادی از مهمانهایی که به دعوت شما در این رویداد شرکت کرده اند خواهید شد. همچنین با جستجو و انتخاب یکی از رویدادهای منتشر شده در سایت ، خود مهمان مراسمات دیگران باشید.

 • همراه مطمئن شما در سفر به اردبیل

  قصد سفر به اردبیل را دارید ولی هیچ اطلاعی ندارید و نمی دانید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید ما با اردبیل ۲۴ شما را در این سفر همراهی خواهیم کرد و تمام اطلاعات گردشگری از جمله : جاذبه های گردشگری، هتلها، وضعیت راه ها ، هواشناسی اردبیل، سوغات اردبیل، نقشه اردبیل و غیره را در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس با اردبیل ۲۴ همراه باشید.

 • اردبیل 24 یه سایت توپ برا تفریح و سرگرمی

  تا حالا شده حوصلتون سر بره و خونه بشینید و دلتون نخواد بیرون برید و خودتون را سرگرم کنید؟ این که کاری نداره.گشتی تو اردبیل۲۴ بزنید هم از امکانات تفریحی از جمله چت روم اردبیل، مسابقه، چالش، نظرسنجی و غیره استفاده کنید و هم از رویدادهایی که در اردبیل میگذرد خبر دار شوید.

بستن
ورود به اردبیل 24