موزه تاریخ طبیعی اردبیل

موزه تاریخ طبیعی اردبیل یکی از جاذبه های گردشگری است که در شهرستان اردبیل و در خیابان دانشگاه بعد از منطقه نمونه گردشگری شورابیل واقع شده است که همه ساله میزبان بازدیدکنندگان زیادی از استان و دیگر نقاط کشور است.

این موزه دارای بیش از 120 گونه مختلف حیوانی از جمله : پستانداران 20 گونه، دوزیستان 12 گونه، پرندگان 80 گونه و نیز 8 گونه از حیوانات وحشی کمیاب می باشد.

موزه تاریخ طبیعی استان اردبیل در فضایی به مساحت 4638 متر مربع در سال 1381 تاسیس گردیده و از شش بخش مختلف نمایشگاهی، مطالعاتی و آموزشی، هنری و رفاهی تشکیل شده است.

در بازدید از این مکان که مجموعه ای کامل و جالب از تاریخ طبیعی اردبیل و ایران است، می‌توان بخش‌ های مختلف بدن حیوانات از جمله بال، شاخ، پر، جمجمه پرندگان و حشرات مختلف را که روی دیوار نصب شده است را مشاهده کرد.

0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 رای)
Loading...Loading...

  • دسته : اماكن فرهنگی و تفريحی

سالن نشاط سرعین

0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 رای)
Loading...Loading...

  • دسته : اماكن فرهنگی و تفريحی

کتابخانه مرکزی اردبیل

کتابخانه مرکزی اردبیل دارای شش بخش کاربردی و تخصصی می باشد.

این کتابخانه در زیربنایی به مساحت ده هزار متر مربع، بهمن ۱۳۸۷ به صورت ساختمانی زیبا در مجتمع فرهنگی، تفریحی ورزشی شورابیل به بهره برداری رسید.

کتابخانه اردبیل جزو 5 کتابخانه برتر کشور می باشد که دارای دو سالن مطالعه مجزا برای خواهران و برادران است. بزرگترین و مجهزترین کتابخانه کشور همچنین دارای سایت اینترنتی، بخش مجلات، مرجع کتاب و اتاق ویژه مطالعات مخصوص دانشجویان دکترا می باشد.

همچنین این مرکز چند بار بعنوان کتابخانه برتر انتخاب گردیده است.

کتابخانه مرکزی اردبیل کجاست ؟ استان اردبیل، اردبیل، میدان پلیس

0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( 2 رای )
Loading...Loading...

  • سال ساخت :1387
  • ساعت بازدید : 7 الی 22
  • تلفن : 04533520740

  • دسته : کتابخانه