طبیعت زیبای اردبیل ، سوها گولی
تیر ۹, ۱۳۹۷
گل ها زیبای بابونه در مراتع فندقلوی شهرستان نمین استان اردبیل
تیر ۱۱, ۱۳۹۷
نمایش همه

رشد قارچ گونه مدارس فوتبال در اردبیل

افزایش روز افزون مدارس فوتبال در اردبیل با شروع فصل تابستان و عدم طی مراحل دریافت مجوز قانونی از مراجع ذیصلاح توسط گرداننده گان آن ، به دقدقه امروزی خانواده ها اردبیلی بدل شده است.

شهریه های بالا، نبود نظارت کافی، نبود امکانات و دانش کافی مسئولین این مدارس بر این نگرانی ها افزوده است.

بیشتر این مدارس با وعده های تو خالی دائمی بودن ، استعدادهای واقعی نونهالان ، نوجوانان و جوانان اردبیل را سوزانده و دیگر اعتمادی برای ثبت نام در مدارس فوتبال که توسط مربیان مجرب و دلسوز این استان راه اندازی شده است نگذاشته است و حتی در خود سایت هیئت فوتبال اردبیل قسمت مدارس فوتبال دارای مجوز شهرستانها غیر فعال است . آیا تمام مدارس فوتبال اردبیل مجوز کافی ندارند؟

در سال های گذشته ورزش استان ضربه های سختی به واسطه این بی اخلاقی ها به خود دیده است . نمونه آن سقوط تیم فوتبال دسته یکی شهرداری اردبیل به لیگ دسته ۳ کشور و …

در پایان امیدواریم اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان اردبیل با نظارت بیشتر بر این بنگاه های درآمد زا و مانع شدن از به هدر رفتن منابع مادی و معنوی خانواده ها که با هزار امید و آرزو فرزندان خود را به این مدارس می سپارند ، شاهد کشف استعدادهای فوتبالی و معرفی اسطوره هایی مانند علی دایی ، کریم انصاری فرد و دیگر بازیکنانی که از کوچه پس کوچه های این خطه سر برآورده اند، به فوتبال ایران و جهان باشیم.

به امید موفقیت جامعه ورزشی استان اردبیل در صحنه های ملی و جهانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *